^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^_^

^_^
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 HanKyung[Hangeng]: Purtand torta Olimpica

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 271
Data de înscriere : 28/03/2010
Varsta : 27
Localizare : constanta | tuzla

HanKyung[Hangeng]: Purtand torta Olimpica Empty
MesajSubiect: HanKyung[Hangeng]: Purtand torta Olimpica   HanKyung[Hangeng]: Purtand torta Olimpica EmptyMier Apr 07, 2010 7:19 pm

Membrul chinez al trupei Coreene Super Junior a ajutat la purtarea tortei la Jocurile Olimpice desfasurate la Beijing.



HanGeng, 24, si-a dus misiunea la bun sfarsit inconjurat de mii de spectatori si de aplauzele acestora.



" A fost cel mai special moment din viata mea. Ma simt asa de onorat si in acelasi timp sunt foarte bucuros pentru ca am trait aceasta experienta. Le multumesc fanilor mei coreeni si in acelasti timp si celor chinezi pentru ca m-au sustinut si m-au incurajat " a declarat Hangeng



Hangeng nu a fost singura vedeta ce a participat la purtarea tortei olimpice. Alaturi de el au mai fost si Yao Ming ( Jucator chinez de basketball ), Yang Liwei ( Primul astronaut din China ) si actorul Chen Baoguo.



Hangeng a fost ales printr-o competitie chineza desfasurata online ( Sponsorizata de Coca Cola, care a fost si unul dintre sponsorii oficiali ai Olimpiadei ), ce a avut loc in Martie. A fost ales ca purtatorul tortei datorita contributiei sale in ai invata si pe altii cultura Chineza. ( In tarile din Asia, inclusiv Coreea de Sud )
[img]HanKyung[Hangeng]: Purtand torta Olimpica 12180410[/img]
Sus In jos
https://music-korean.forumgratuit.ro
 
HanKyung[Hangeng]: Purtand torta Olimpica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HanGeng ^_^
» HanGeng paraseste Super Junior
» Hangeng deschide un restaurant in Beijing cu mama sa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: News-
Mergi direct la: